↑ Powrót do Konkursy

Matematyka

W środę 7 czerwca odbył się szkolny konkurs matematyczny dla kas III

"Szóstka w rozumie"

I miejsce Magdalena Grabowska klasa III C

II miejsce Magdalena Tuszyńska klasa III C

III miejsce Kamil Sadkowski klasa III A

Gratulujemy

L. Kucharska

A. Konopko

J. Kozłowska

-----------------------------------------------

Dnia 25.05 w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Rodzinne liczenie". W konkursie wzięło udział 10 drużyn, które składały się z ucznia i rodzica.

Czołowe miejsce zajęli:

I miejsce

p. Alina Konopko i Jakub Konopko

II miejsce

p. Monika Jankowska i Maciej Jankowski

III miejsce

p. Anna Walczak i Szymon Walczak

Wszystkim rodzicom i uczniom dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie w szkolne życie szkoły.

SPONSOROM:

Usługi Remontowo - Budowlane Ramzes Pawłowski

Telefony Oscar - GSM C.H. Kupiec Box 80

dziękuję za wspaniałe nagrody które uświetniły nasz konkurs.

C. Gergella

--------------------------------

24 maja 2017 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny dla kas I "Igraszki i potyczki regionalne - zmagania młodych Kociewiaków"

I miejsce klasa I B

Dunajski Karol

Ziemba Łukasz

II miejsce klasa I C

Jankowski Maciej

Krzykowski Hubert

III miejsce klasa I F

Cześnik Agnieszka

Mindak Mateusz

Gratulujemy

L. Kucharska

D. Kuprewicz - Raszeja

J. Kozłowska

-------------------------

Dnia 20.05 w Jabłowie odbył się Powiatowy konkurs matematyczny

"Złote liczydło"

Nasza szkoła zajęła I miejsce

PG1 reprezentowali:

Marta Wiczkowska klasa III F

Mateusz Strzelecki klasa II D

Paweł Kuczmiński klasa I C

GRATULUJEMY !!!!

C. Gergella

----------------------------------------

Rozwiniecie dziesiętne liczby                                                       

Milena Winiarska 3b, Natalia Syska 1a,

Wiktoria Szwarc 1a        

Labirynty

Szymon Duszyński 1e, Patryk Pietrzak 3a,Michał Krzemiński 1b,

Krystian Zaborowski 2e,  Patryk Żak  1d                  

Pamięciowe działania na liczbach klasa I

Kacper Olszewski 1a, Jagoda Kuczkowska 1c, Mateusz Strzelecki 2d

Pamięciowe działania na liczbach klasa II

Marta Guz 2d, Katarzyna Żywicka 2f, 

Logiczne myślenie

Mateusz Strzelecki 2d, Sebastian Goliński 3b

 Zeszyty

Julia Cyrzan 3f, Alicja Glanert 3f

Pamięciowe działania na liczbach klasa III

Paulina Kortas 3c, Kacper Łukasiński 3f, Michał Stylo 3f, Paulina Buszta 3c,

Milena Winiarska 3b, Paulina Wierzba 3g

 Pi wyrazy

Magdalena Tuszyńska 3c, Paulina Kortas 3c, Aleksandra Rostowska 3a

Mikołaj Sznaza  3a, Agnieszka Szczepińska 3g, Aleksandra  Miotk  3g,

Adam Wroński 3e, Jakub Jasiński 3e

 

 Wzory                                                                                                        

Faustyna Andrearczyk 2d, Borys Lenczewski 2b,

Mateusz Strzelecki 2d,                                                                   

    GRATULUJEMY!!!

Podobny obraz

------------------------------------------

11 maja 2017 roku odbył się II Wojewódzki Konkurs Matematyczny

"Główka pracuje"

Z naszej szkoły brały udział 2 drużyny

1 drużyna w składzie:

Wioleta Klekacz klas III C

Kamila Kneba klasa III E

2 drużyna w składzie:

Wiktoria Sznaza klasa III A

Barbara Potocka klasa III A

Wiktoria Sznaza i Barbara Potocka zajęły III miejsce

Gratulacje

J. Kozłowska

-------------------------------

Dnia 04.02.2017 w Pg1 odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas I "Z równaniem na Ty".

Czołowe miejsca zajęli:

I miejsce Buda Antonii I E

II miejsce Ossowska Marta I E

III miejsce Cylkowska Wiktoria I F

III miejsce Reszczyński Kacper I E

Podobny obraz

--------------------------------------------

Dnia 27.03.2017 odbył się szkolny konkurs matematyczny dla kas II "Matematyczny Geniusz"

Czołowe miejsca zajęli:

I miejsce Natan Zieliński II E

II miejsce Justyna Lubośna II B

III miejsce Mateusz Rychlicki II A

Gratulacje

Cezary Gergella

-------------------------------------------

30 marca 2017 odbył się kolejny konkurs matematyczny dla klas III pn.:

"Z egzaminem na Ty - część III"

Tytuł laureata otrzymali:

Papke Nikola klasa III C

Sadowski Kamil klasa III A

Konopko Jakub klasa III F

Buszta Paulina klasa III C

Gratulujemy !

Lucyna Kucharska

Jaoanna Kozłowska

----------------------------------------------

15 marca 2017 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas II pn.: Świat wokół nas - twierdzenie Pitagorasa.

I miejsce - Lenczewski Borys klasa II B

II miejsce - Brzeziński Fabian klasa II B

III miejsce - Zieliński Natan klasa II E

GRATULUJEMY !

Lucyna Kucharska

Joanna Kozłowska

-----------------------------------------------

23 lutego207 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny klas III

"Z egzaminem na Ty  część II"

I miejsce - Grabowska Magdalena Kl III C

II miejsce - Dunajska Julia Kl III B

III Miejsce - Sadowski Kamil Kl III A

Gratulujemy

Lucyna Kucharska

Cezary Gergella

Joanna Kozłowska

------------------------------------

8 lutego 2017 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas II pn. "Liczby i litery nie są mi obce - układy równań"

I miejsce - Lenczewski Borys kl II B

II miejsce - Zieliński Natan kl II E

III miejsce - Brzeziński Fabian kl II B

Znalezione obrazy dla zapytania gratulacje

Lucyna Kucharska

Joanna Kozłowska

-------------------------------------------------------------------------

12 stycznia 2017 r. odbył się trzeci Pomorski Mecz Matematyczny organizowany przez Uniwersytet Gdański.

Drużyna Publicznego Gimnazjum nr 1 zwyciężyła.

Skład drużyny:

Wiczkowska Marta III F kapitan,  Strzelecki Mateusz II D, Dunajska Julia III B, Grabowska Magdalena III C, Sznaza Mikołaj III A, Sojka Zofia III B, Guz Marta II D, Kotkiewicz Aleksandra III F, Stylo Michał III F, Meger Michał II B, Raszeja Kornelia II D, Kulik Oliwia III F.

Gratulujemy !!

L. Kucharska, J Kozłowska

--------------------------------------------------------------------------

5 Stycznia 2017 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas III

"Z egzaminem na Ty"

I miejsce Sznaza Mikołaj klasa III A

II miejsce Gołuński Jakub klasa III F

III miejsce Buszta Paulina klasa III C

Gratulujemy

L. Kucharska

A. Konopko

J. Kozłowska

-----------------------------------------------------

W konkursie matematycznym klas II „Systemy rzymskie online”

I miejsce 

Antek Czaplewski II C

II miejsce

Katarzyna  Żywicka II F

III miejsce

Weronika Stopa II C

Gratulujemy

Anna Połomska

Lucyna Lamek

----------------------------------

20 grudnia 2016 roku odbył się konkurs matematyczny dla klas pierwszych „Matematyczne wędrówki po Unii Europejskiej „

I miejsce zajęła klasa I F

Nowacki Szymon, Szarmański Piotr, Derengowski Mateusz

II miejsce zajęła klasa I G

Kałuska Aleksandra, Wardyn Marta, Nowacka Maria

III miejsce zajęła klasa I C

Skolinowska Amanda, Wielczyk Szymon, Kuczkowska Jagoda

GRATULUJEMY

Lucyna Kucharska

Joanna Kozłowska

----------------------------------------

26.10 odbył się konkurs dla klas I "Działanie na liczbach online" zwycięzcami zostali

Błażej Kłopotek z I C

Emilia Sadowska z I A

Paweł Kuczmiński z I C

GRATULUJEMY !!!

------------------------------------------------------------------

Najlepsi w konkursach dla klas II

Potęgi i Pierwiastki online

to :

Natalia Niklas z II D

Weronika Stopa z II C

Fabian Brzeziński z II B

Antek Czaplewski z II C

Krystian Eggert z II F

Marta Guz z II D

Znalezione obrazy dla zapytania gratulacje gif

                                                                                          organizator

                                                                                          Anna Połomska