ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

l..p Nazwa zajęć Prowadzący Termin
1. Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego (kl.II e i II a) gimnazjum K.Rejmanowska Czwartek 13:45 s.241
2. Zajęcia wyrównawcze z biologii T.Szwarc -Filarska Czwartek 14:30 s. 245 (kl. II d. II ei II f)
3. Koło chemiczne   B.Kubacka Czwartek 14:30 s.239 Klasy II gimnazjum
4. Zajęcia wyrównawcze a chemii   B.Kubacka Piątek 14:30 Klasy VII SP
5 . Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego E.Żuralska Środa 14:35-15:20 s.137
6 . Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego   M.Gołuńska Środa 14:35-15:20 Klasy VII SP
7 . Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z j. niemieckiego   H.Hering Czwartek 14:35
8 . Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki   J.Kozłowska Poniedziałek 14:40 s. 239 (kl.IIIb)
9 . Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki   J.Kozłowska Środa 14:30 s.129 (kl. III A)
10. Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego   G.Pokay Czwartek 14:35-15:20 (III C, IIID i III f) gimnazjum
11 . Zajęcia wyrównawcze z matematyki P.Landowska- Redzimska Poniedziałek 14:35-15:20 (III C, IIID i III f)
12 . Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego P.Landowska- Redzimska Poniedziałek 15:20-16:05  
13 . Zajęcia wyrównawcze z matematyki   P.Landowska- Redzimska Wtorek 15:20-16:05
14 . Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego   M.Kosecka Piątek 13:30-14:25
15 . Zajęcia wyrównawcze z matematyki   L.Kucharska Poniedziałek 13:45-14:30 Klasy II gimnazjum
16 . Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego   M.Wolnikowska Czwartek 12:30
17 . Zajęcia rozwijające z matematyki   L.Kucharska Wtorek 14:30-15:20
18 . Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego B.Burczyk Czwartek 14:30-15:20
19 . Wolontariat   D.Renka ,E.Potocka Wtorek /Środa 14:30-15:20
20 . Zajęcia rozwijające z j. angielskiego   E.Błażyńska Środa 14:30-15:15
21 . Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego   K.Szczygielska -Buca Piątek 14:30-15:15
22 . Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego   J.Rajewska Wtorek 13:30-14:15
23 . Zajęcia wyrównawcze z historii   M. Bączkowski Poniedziałek 14:30-15:15
24 . Zajęcia rozwijające z geografii   D.Raszeja Środa 14:30-15:15
25 . Kółko polonistyczne   K.Sadkowska Poniedziałek 14:35
26 . Zajęcia rekreacyjno- sportowe Klasy II i III gimnazjum   A.Wolnikowski Poniedziałek 15:30-16:30 Środa 14:30:15:30
27 . Zajęcia rekreacyjno- sportowe J.Szurgot Poniedziałek 14:30:15:30 Środa 15:30-16:30
28 . Zajęcia rekreacyjno- sportowe   E.Witkowski Środa 17:00-18:00 Czwartek 17:00-18:00
  KARATE Klub "SHUTO"- PONIEDZIAŁEK i ŚRODA 15:45-17:30 ZAJĘCIA TANECZNE :Centrum tańca "GABI" -CZWARTEK 15:30-16:15