Kwi 03

Uczniowie PSP 8 w Finale Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Dzisiaj 1.04.2019 roku, ogłoszono wyniki eliminacji okręgowych interaktywnej gry menedżerskiej, która była II etapem zmagań uczniów w Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Uczniowie naszej szkoły znajdowali się w drugim z 10 okręgów, gdzie współzawodniczyło po 10 drużyn o najlepsze wyniki finansowe. Karol Dunajski, Michał Krzemiński i Mikołaj Bałdowski zajęli II miejsce w swoim okręgu. Ten wynik pozwoli im na reprezentację szkoły w Ogólnopolskim Finale SOP dnia 23 maja 2019 roku. Teraz będą indywidualnie pracować na swój sukces.  W eliminacjach centralnych (trzeciego stopnia), uczniowie będą konkurować w II etapach. W pierwszym etapie zawodnicy rozwiązują testy wiedzy a następnie w drugim etapie konkurują w specjalnym turnieju „1 z 30”. Uczniowie przygotowują się z trzech dziedzin: finanse przedsiębiorstw, marketing, zarządzanie.

Gratulujemy przejścia do finału oraz życzymy zdobycia tytułu laureata lub finalisty.

Oto lista grup zakwalifikowanych do finału: