«

»

Cze 03

XXX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – komunikat końcowy

W niedziele 3 czerwca na Hali Miejskiej  przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 odbyło się zakończenie 3-dniowej rywalizacji 30 zespołów biorących udział w XXX Międzynarodowym Turnieju PIłki Siatkowej Dziewcząt. 30 zespołów - XXX Turniej i po raz pierwszy wszyscy sąsiedzi POlski stawili się w Starogardzie. W ciągu tych 3 dni rozegrano 119 spotkań, brały w nim udział 250 zawodniczek i 26 trenerów. Spotkania sędziowało 10 sędziów, wspierało ich 10 wolontariuszy i liczna rzesza nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 4. I to panie Dyrektor obu tych szkół,  wraz z Jarosławem Czyżewski - Przewodniczącym Rady MIasta wręczyła puchary i dyplomy wszystkim zespołom, oraz nagrody dla Najlepszych. Puchary i Nagrody ufundował Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, swój puchar i piłki przesłał też Marszałek Senatu RP - Stanisław Karczewski. Nagdoy dla Najlepszych zawodniczek ufundował Carrefour. Poniżej przedstawiamy Klasyfikację KOńcową XXX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - grupa starsza
Miejsce Nazwa zespołu Najlepsza zawodniczka
1 POLSKA - Stężyca Paulina Reiter
2 CZECHY – Uherske Hradiste Lucie Prohazkova
3 NIEMCY – Bremen Emma Schoppe
4 ŁOTWA - Ryga Anastazja Denisowa
5 BIAŁORUŚ - Nowopłock Anna Gieronok
6 UKRAINA – Połtawa Anna Mygae
7 ROSJA - Kaliningrad Valeria Korciennaja
8 SZWECJA - Engelholm Danny Astrom
9 POLSKA – Starogard II Aleksandra Kulaszewicz
10 POLSKA - Starogard I Marta Guz
11 SŁOWACJA – Nowe Miasto Kristyna Cierna
12 ESTONIA – Vöru Anna-Mai Philap
13 POLSKA – Słupsk Alicja Sawicka
14 HOLANDIA – Haga Mijke Bouw
15 LITWA – Jonava Greta Nikoliunaite
16 FINLANDIA - TUL Helmi Parviainen
  MVP Turnieju – Paulina Plichta – Stężyca – Polska Najlepsza atakująca – Karolina Domasche – Stężyca – Polska Najlepsza rozgrywająca – Katerina Raeicka - Uherske Hradiste – Czechy Najlepsza przyjmująca – Mathilda Dogu – Bremen - Niemcy    
  1.06.2018 r.     PIĄTEK
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD II NOWOPŁOCK 1:2
2 10:00 B JONAVA BREMEN 0:2
3 10:00 C ENGELHOLM VÖRU 2:0
4 11:15 A NOWOPŁOCK SŁUPSK 2:0
5 11:15 B VÖRU VHERSKE HRADISE 0:2
6 11:15 C BREMEN ENGELHOLM 2:0
7 15:00 A UHERSKE HRADISTE SŁUPSK 2:0
8 15:00 C STAROGARD II JONAVA 2:0
9 16:15 A JONAVA NOWOPŁOCK 0:2
10 16:15 B ENGELHOLM STAROGARD II 2:0
11 16:15 C UHERSKE HRADISTE BREMEN 0:2
12 17:30 A SŁUPSK VÖRU 0:2
13 17:30 B STAROGARD II UHERSKE HRADISTE 0:2
14 17:30 C ENGELHOLM NOWOPŁOCK 2:1
 2.06.2018 - SOBOTA
15 9.30 A BREMEN SŁUPSK 2:0
16 9.30 C VÖRU JONAVA 2:1
17 10.45 A NOWOPŁOCK VÖRU 2:0
18 10.45 C ENGELHOLM UHERSKE HRADISTE 0:2
19 12.00 A UHERSKE HRADISTE JONAVA 2:0
20 12.00 C SŁUPSK STAROGARD II 1:2
21 13.30 A VÖRU BREMEN 1:2
22 13.30 C JONAVA ENGELHOLM 1:2
23 14.45 A NOWOPŁOCK BREMEN 2:1
24 14.45 C STAROGARD II VÖRU 2:0
25 16.00 A JONAVA SŁUPSK 2:1
26 16.00 C UHERSKE HRADISTE NOWOPŁOCK 2:0
27 17.15 A SŁUPSK ENGELHOLM 2:1
28 17.15 C BREMEN STAROGARD II 2:0
3.06.2018 - NIEDZIELA
29 9.30 A A8 TUL Finlandia B8 Jonava 0:2
30 9.30 C A7 Haga B7 Słupsk 0:2
31 10.45 A A6 Nowe Miasto B6 VÖRU 2:0
32 10.45 C A5 Starogard 1 B5 Starogard 2 0:2
 
  1.06.2018 r.     PIĄTEK  
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD I POŁTAWA 0:2
2 10:00 B KALININGRAD HAGA 2:0
3 10:00 C TUL FINLANDIA RYGA 0:2
4 11:15 A POŁTAWA STĘŻYCA 0:2
5 11:15 B RYGA NOWE MIASTO 2:0
6 11:15 C HAGA TUL FINLANDIA 1:2
7 15:00 A NOWE MIASTO STĘŻYCA 0:2
8 15:00 C STAROGARD I KALINIGRAD 0:2
9 16:15 A KALININGRAD POŁTAWA 0:2
10 16:15 B TUL FINLANDIA STAROGARD I 0:2
11 16:15 C NOWE MIASTO HAGA 2:0
12 17:30 A STĘŻYCA RYGA 2:1
13 17:30 B STAROGARD I NOWE MIASTO 2:0
14 17:30 C TUL FINLANDIA POŁTAWA 0:2
 2.06.2018 - SOBOTA
15 9.30 A HAGA STĘŻYCA 0:2
16 9.30 C RYGA KALININGRAD 2:0
17 10.45 A POŁTAWA RYGA 0:2
18 10.45 C TUL FINLANDIA NOWE MIASTO 0:2
19 12.00 A NOWE MIASTO KALININGRAD 0:2
20 12.00 C STĘŻYCA STAROGARD I 2:0
21 13.30 A RYGA HAGA 2:0
22 13.30 C KALININGRAD TUL FINLANDIA 2:0
23 14.45 A POŁTAWA HAGA 2:0
24 14.45 C STAROGARD I RYGA 0:2
25 16.00 A KALININGRAD STĘŻYCA 0:2
26 16.00 C NOWE MIASTO POŁTAWA 1:2
27 17.15 A STĘŻYCA TUL FINLANDIA 2:0
28 17.15 C HAGA STAROGARD I 2:1
3.06.2018 - NIEDZIELA
29 9.30 A A4 Kalningrad B4 Engelholm 2:1
30 9.30 C A3 Połtawa B3 Nowopołock 0:2
31 10.45 A A2 Ryga B2 Bremen 1:2
32 10.45 C A1 Stężyca B1 Umerske Hradiste 2:0
 
 III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT 1.06.2018 r.  PIĄTEK
    Nr meczu    Godzina     Hala   Boisko / Grupa             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10.00 AGRO A Kaliningrad 1 Bremen  3 21:13
2 10.00 AGRO B Libero  1 Ryga  2 31:21
3 10.30 AGRO A Połtawa  2 Nowe  Miasto 1 21:10
4 10.30 AGRO B Bremen 1 Libero  3 21:13
5 11.00 AGRO A Ryga 1 Libero 2 21:3
6 11.00 AGRO B Połtawa  1 Engelholms  1 21:14
7 11.30 AGRO A Nowe Miasto 1 Bremen  3 18:21
8 11.30 AGRO B Libero  3 Ryga  2 10:21
9 12.00 AGRO A Kaliningrad  1 Bremen  2 21:11
10 12.00 AGRO B Libero  1 Kaliningrad 2 21:19
  14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - HALA MIEJSKA - UL. OLIMPIJCZYKÓW 1  
11 16.00    AGRO        A Połtawa  2 Ryga  1 13:21
12 16.00    AGRO        B Bremen  1 Połtawa  1 11:21
13 16.30    AGRO        A Kaliningrad  1 Ryga  1 19:21
14 16.30    AGRO        B Libero  1 Połtawa  1 15:21
15 17.00    AGRO        A Połtawa  2 Bremen  2 17:21
16 17.00    AGRO        B Bremen  1 Kaliningrad 2 13:21
17 17.30    AGRO        A Libero  2 Bremen  3 21:18
18 17.30    AGRO        B Engelholms  1 Ryga  2 24:26
                                             2.06.2018    SOBOTA
19 10.00    AGRO A Kaliningrad 1 Połtawa  2 21:14
20 10.00    AGRO B Libero  1 Bremen  1 21:15
21 10.30    AGRO A Ryga 1 Nowe  Miasto 1 21:13
22 10.30    AGRO B Połtawa  1 Libero  3 21:5
23 11.00    AGRO A Bremen  2 Libero  2 21:4
24 11.00    AGRO B Kaliningrad 2 Engelholms  1 19:21
25 11.30    AGRO A Kaliningrad 1 Nowe Miasto 1 21:6
26 11.30    AGRO B Libero  1 Libero  3 21:7
27 12.00    AGRO A Bremen  2 Bremen  3 21:18
28 12.00    AGRO B Kaliningrad 2 Ryga  2 13:21
29 13.00    AGRO A Połtawa  2 Libero  2 21:13
30 13.00    AGRO B Bremen  1 Engelholms  1 15:21
31 13.30    AGRO A Ryga  1 Bremen  3 21:7
32 13.30    AGRO B Połtawa  1 Ryga  2 21:14
33 14.00    AGRO A Kaliningrad  1 Libero  2 21:4
34 14.00    AGRO B Libero  1 Engelholms  1 17:21
35 14.30    AGRO A Bremen  2 Nowe Miasto 1 21:7
36 14.30    AGRO B Kaliningrad 2 Libero  3 21:16
37 15.00    AGRO A Połtawa  2 Bremen  3 21:14
38 15.00    AGRO B Bremen  1 Ryga 2 19:21
39 15.30    AGRO A Ryga  1 Bremen  2 21:11
40 15.30    AGRO B Połtawa  1 Kaliningrad 2 21:8
41 16.00    AGRO A Libero  2 Nowe Miasto 1 17:21
42 16.00    AGRO B Engelholms  1 Libero  3 21:7
43 16.30    AGRO A A 1 – Ryga 1 B 2 – Ryga 2 21:16
44 16.30    AGRO B A 2 – Kaliningrad 1 B 1 – Połtawa 1 15:21
45 17.00    AGRO A A 3 – Bremen 2 B 4 – Libero 1 14:21
46 17.00    AGRO B A 4 – Połtawa 2 B 3 – Engelholms 1 19:21
47 17.30    AGRO A A 5 – Bremen 3 B 6 – Bremen 1 21:9
48 17.30    AGRO B A 6 – Nowe Miasto 1 B 5 – Kaliningrad 2 19:21

                                                                                   3.06.2018   NIEDZIELA

49 10.00    AGRO         A A 7 – Libero 2 B 7 – Libero 3 20:22
50 10.00    AGRO         B A 6 – Nowe Miasto 1 B 6 – Bremen 1 16:21
51 10.30    AGRO         A A 5 – Bremen 3 B 5 – Kaliningrad 2 10:21
52 10.30    AGRO         B A 4 – Połtawa 2 B 4 – Libero 1 18:21
53 11.00    AGRO         A A 3 – Bremen 2 B 3 – Engelholms 1 17:21
54 11.00    AGRO         B A 2 – Kaliningrad 1 B 2 – Ryga 2 21:7
55 11.30    AGRO         A A 1 – Ryga 1 B 1 -  Połtawa 1 21:16
 13.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE  TURNIEJU - HALA MIEJSKA - UL. OLIMPIJCZYKÓW 1