«

»

Cze 02

XXX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej – dzień pierwszy

Rozpoczęliśmy na wszystkich trzech halach rozgrywki o godzinie 10.00 o 14.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Turnieju na Hali Miejskiej. Graliśmy do godziny 19.00, a oto wyniki meczy:
  1.06.2018 r.     PIĄTEK  
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD I POŁTAWA 0:2
2 10:00 B KALININGRAD HAGA 2:0
3 10:00 C TUL FINLANDIA RYGA 0:2
4 11:15 A POŁTAWA STĘŻYCA 0:2
5 11:15 B RYGA NOWE MIASTO 2:0
6 11:15 C HAGA TUL FINLANDIA 1:2
 14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
7 15:00 A NOWE MIASTO STĘŻYCA 0:2
8 15:00 C STAROGARD I KALINIGRAD 0:2
9 16:15 A KALININGRAD POŁTAWA 0:2
10 16:15 B TUL FINLANDIA STAROGARD I 0:2
11 16:15 C NOWE MIASTO HAGA 2:0
12 17:30 A STĘŻYCA RYGA  
13 17:30 B STAROGARD I NOWE MIASTO  
14 17:30 C TUL FINLANDIA POŁTAWA 0:2
 
  GRUPA A – OSIR – UL. OLIMPIJCZYKÓW STAROGARDZKICH 1  
LP             NAZWA 1 2 3 4 5 6 7 8 PKT M-CE
1 POLSKA - Starogard I     2:0   (20:19;20:15)         0:2 (12:20;14:20)    
2 ROSJA - Kaliningrad 2:0 (20:17;20:14)           2:0 (20:10;20:12) 0:2 (14:20;16:20)    
3 FINLANDIA - TUL 0:2 (19:20;15:20)         0:2 (15:20;12:20) 2:1 (17:20;20:19; 17:15) 0:2 (17:20;9:20)    
4 SŁOWACJA – Nowe Miasto         0:2 (17:20;9:20) 0:2 (13:20;18:20) 2:0 (20:13;20:19)      
5 POLSKA - Stężyca       2:0 (20:17;20:9)       2:0 (20:19;20:17)    
6 ŁOTWA - Ryga     2:0 (20:15;20:12) 2:0 (20:13;20:18)            
7 HOLANDIA - Haga   0:2 (10:20;12:20) 1:2 (20:17;19:20;15:17) 0:2 (13:20;19:20)            
8 UKRAINA - Połtawa 2:0 (20:17;20:14) 2:0 (20:14:20:16) 2:0 (20:17;20:9)   0:2 (19:20;17:20)        
  Hala ZSE
  1.06.2018 r.     PIĄTEK  
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD II NOWOPŁOCK 1:2
2 10:00 B JONAVA BREMEN 0:2
3 10:00 C ENGELHOLM VÖRU 2:0
4 11:15 A NOWOPŁOCK SŁUPSK 2:0
5 11:15 B VÖRU VHERSKE HRADISE 0:2
6 11:15 C BREMEN ENGELHOLM 2:0
14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
7 15:00 A UHERSKE HRADISTE SŁUPSK 2:0
8 15:00 C STAROGARD II JONAVA 2:0
9 16:15 A JONAVA NOWOPŁOCK 0:2
10 16:15 B ENGELHOLM STAROGARD II 2:0
11 16:15 C UHERSKE HRADISTE BREMEN 0:2
12 17:30 A SŁUPSK VÖRU 0:2
13 17:30 B STAROGARD II UHERSKE HRADISTE 0:2
14 17:30 C ENGELHOLM NOWOPŁOCK 2:1
 
  GRUPA B – ZSE UL. SOBIESKIEGO 6 STAROAGRD  
LP             NAZWA 1 2 3 4 5 6 7 8 PKT M-CE
1 POLSKA – Starogard II   2:0 (20:11;20:12) 0:2 (19:20;7:20) 0:2 (12:20;10:20)       1:2 (12:20;20:15;12:15)    
2 LITWA – Jonava 0:2 (11:20;12:20)           0:2 (19:20;16:20) 0:2 (17:20;8:20)    
3 SZWECJA - Engelholm 2:0 (20:19;20:7)         2:0 (20:11;20:8) 0:2 (15:20;13:20) 2:1 (20:17;15:20;15:5)    
4 CZECHY – Vherske Hradise 2:0 (20:12;20:10)       2:0 (20:14;20:13) 2:0 (20:12;20:18) 0:2 (17:20;19:20)      
5 POLSKA - Słupsk       0:2 (14:20;15:20)   0:2 (13:20;18:20)   0:2 (18:20;15:20)    
6 ESTONIA – Vöru     0:2 (11:20;8:20) 0:2 (12:20;18:20) 2:0 (20:13;20:18)          
7 NIEMCY – Bremen   2:0 (20:19;20:16) 2:0 (20:15;20:13) 2:0 (20:17;20:19)            
8 BIAŁORUŚ - Nowopłock 2:1 (20:12;15:20;15:12) 2:0 (20:12;20:8) 1:2 (12:20;20:10;5:15)   2:0 (20:18;20:15)          
Dziewczęta Młodsze - AGRO
  1.06.2018 r.  PIĄTEK  
    Nr meczu    Godzina     Hala   Boisko / Grupa             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10.00 AGRO A Kaliningrad 1 Bremen  3 21:13
2 10.00 AGRO B Libero  1 Ryga  2 31:21
3 10.30 AGRO A Połtawa  2 Nowe  Miasto 1 21:10
4 10.30 AGRO B Bremen 1 Libero  3 21:13
5 11.00 AGRO A Ryga 1 Libero 2 21:3
6 11.00 AGRO B Połtawa  1 Engelholms  1 21:14
7 11.30 AGRO A Nowe Miasto 1 Bremen  3 18:21
8 11.30 AGRO B Libero  3 Ryga  2 10:21
9 12.00 AGRO A Kaliningrad  1 Bremen  2 21:11
10 12.00 AGRO B Libero  1 Kaliningrad 2 21:19
 14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - HALA MIEJSKA - UL. OLIMPIJCZYKÓW 1
11 16.00    AGRO        A Połtawa  2 Ryga  1 13:21
12 16.00    AGRO        B Bremen  1 Połtawa  1 11:21
13 16.30    AGRO        A Kaliningrad  1 Ryga  1 19:21
14 16.30    AGRO        B Libero  1 Połtawa  1 15:21
15 17.00    AGRO        A Połtawa  2 Bremen  2 17:21
16 17.00    AGRO        B Bremen  1 Kaliningrad 2 13:21
17 17.30    AGRO        A Libero  2 Bremen  3 21:18
18 17.30    AGRO        B Engelholms  1 Ryga  2 24:26
W sobotę zaczynamy dalsze gry - zapraszamy do kibicowania 🙂