«

»

Cze 01

XXX Międzynarodowy Turniej PIłki Siatkowej Dziewcząt 1 – 3.06.2018

1 czerwca na trzech Halach sportowych rozpoczynaj się potyczki dziewcząt starszych i młodszych w piłce siatkowej - dzisiejsze zmagania wyglądają następująco:
  1.06.2018 r.  PIĄTEK -  Hala Sportowa im. Gerarda Podolskiego ul. Hallera 19 a                                  STAROGARD GDAŃSKI
    Nr meczu    Godzina     Hala   Boisko / Grupa             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10.00 AGRO A Kaliningrad 1 Bremen  3
2 10.00 AGRO B Libero  1 Ryga  2
3 10.30 AGRO A Połtawa  2 Nowe  Miasto 1
4 10.30 AGRO B Bremen 1 Libero  3
5 11.00 AGRO A Ryga 1 Libero 2
6 11.00 AGRO B Połtawa  1 Engelholms  1
7 11.30 AGRO A Nowe Miasto 1 Bremen  3
8 11.30 AGRO B Libero  3 Ryga  2
9 12.00 AGRO A Kaliningrad  1 Bremen  2
10 12.00 AGRO B Libero  1 Kaliningrad 2
  14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - HALA MIEJSKA - UL. OLIMPIJCZYKÓW 1  
11 16.00    AGRO        A Połtawa  2 Ryga  1
12 16.00    AGRO        B Bremen  1 Połtawa  1
13 16.30    AGRO        A Kaliningrad  1 Ryga  1
14 16.30    AGRO        B Libero  1 Połtawa  1
15 17.00    AGRO        A Połtawa  2 Bremen  2
16 17.00    AGRO        B Bremen  1 Kaliningrad 2
17 17.30    AGRO        A Libero  2 Bremen  3
18 17.30    AGRO        B Engelholms  1 Ryga  2
 
  1.06.2018 r.     PIĄTEK - Hala OSiR ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1  
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD I POŁTAWA
2 10:00 B KALININGRAD HAGA
3 10:00 C TUL FINLANDIA RYGA
4 11:15 A POŁTAWA STĘŻYCA
5 11:15 B RYGA NOWE MIASTO
6 11:15 C HAGA TUL FINLANDIA
 14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
7 15:00 A NOWE MIASTO STĘŻYCA
8 15:00 C STAROGARD I KALINIGRAD
9 16:15 A KALININGRAD POŁTAWA
10 16:15 B TUL FINLANDIA STAROGARD I
11 16:15 C NOWE MIASTO HAGA
12 17:30 A STĘŻYCA RYGA
13 17:30 B STAROGARD I NOWE MIASTO
14 17:30 C TUL FINLANDIA POŁTAWA
  1.06.2018 r.     PIĄTEK - Hala ZSE ul. Sobieskiego 6  
    Nr meczu    Godzina   Boisko             Drużyna                Drużyna     Wynik
1 10:00 A STAROGARD II NOWOPŁOCK
2 10:00 B JONAVA BREMEN
3 10:00 C ENGELHOLM VÖRU
4 11:15 A NOWOPŁOCK SŁUPSK
5 11:15 B VÖRU UHERSKE HRADISTE
6 11:15 C BREMEN ENGELHOLM
 14.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - HALA MIEJSKA - UL. OLIMPIJCZYKÓW 1
7 15:00 A UHERSKE HRADISTE SŁUPSK
8 15:00 C STAROGARD II JONAVA
9 16:15 A JONAVA NOWOPŁOCK
10 16:15 B ENGELHOLM STAROGARD II
11 16:15 C UHERSKE HRADISTE BREMEN
12 17:30 A SŁUPSK VÖRU
13 17:30 B STAROGARD II UHERSKE HRADISTE
14 17:30 C ENGELHOLM NOWOPŁOCK
Zapraszamy do kibicowania 🙂