«

»

Maj 29

Klaudia Rutha – finalistką IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

24.05.2018 roku uczennice trzeciej klasy gimnazjum  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 im. M. Kopernika w Starogardzie Gdańskim: Klaudia Rutha, Wiktoria Stasiewicz i Katarzyna Żywicka, wzięły udział w eliminacjach centralnych IV edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości, w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH).

Oto kilka zdjęć z eliminacji centralnych w Warszawie FOTORELACJA

            W tej edycji SOP wzięło udział prawie 2000 uczniów z całej Polski.

            W pierwszym etapie eliminacji centralnych dziewięćdziesięciu zawodników rozwiązywało dziedzinowe testy wiedzy z zakresu marketingu, zarządzania ludźmi oraz finansów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się trzydziestu uczniów. Wzięli oni udział w turnieju „1 z 30”. Nasza szkoła wystawiła do eliminacji centralnych trzy uczennice klas trzecich gimnazjum, które musiały znać się na swoich dziedzinach: Klaudia Rutha - marketing, Wiktoria Stasiewicz - finanse i Katarzyna Żywicka - zarządzanie ludźmi. Całą trójkę przygotowywała do ogólnopolskiego konkursu Pani Alicja Czarna - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i historii. W wyniku przeprowadzonego testu wiedzy finalistką IV edycji SOP została Klaudia Rutha. Po raz trzeci nasza szkoła ma finalistę w Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości tym raem z marketingu.

Gratulujemy sukcesu!