«

»

Kwi 25

Znamy wyniki eliminacji okręgowych 4. edycji SOP!

Dnia  18 kwietnia o godz. 21.00 została zamknięta gra menedżerska, która wyłoniła zwycięzców Szkolnej  Olimpiady Przedsiębiorczości . Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Żywicka z III F, Klaudia Rutha i Wiktoria Stasiewicz z III Bprzygotowane przez panią Alicję Czarną). To już 3 drużyna startująca z naszej szkoły, która dostała się do Finału (wcześniej GOP).

Przez tydzień 100 Reprezentacji Szkół rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach interaktywnej gry menedżerskiej. Aplikacja została uruchomiona 12 kwietnia o 9.00 i zablokowana 18 kwietnia o godzinie 21.00. Podczas 7 rund zespoły podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określały jego strategię oraz kierunki rozwoju. Nasz zespół rywalizował w okręgu 2 jako zespół nr 10 a szkoła miała zgłoszenie nr 12.

Rywalizacja rozgrywała się w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono zespoły. Zachęcamy do zapoznania się z uzyskanymi przez nie  wynikami.

Listę Reprezentacji zakwalifikowanych do eliminacji centralnych tworzą po 3 najlepsze zespoły z każdego okręgu, które zostały w zestawieniu zaznaczone kolorem czerwonym. Finał SOP odbędzie się już 24 maja br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Wszystkim Reprezentacjom serdecznie gratulujemy! Zawodnikom zakwalifikowanym do eliminacji centralnych życzymy powodzenia! Gratulujemy przede wszystkim Kasi, Klaudi i Wiktorii,  które będą reprezentować w Finale naszą szkołę.

Powodzenia!