«

»

Kwi 25

Konkurs o św. Stanisławie Kostce rozstrzygnięty !!!

W sobotę – 14 kwietnia 2018 r.  – gościliśmy w naszej szkole 31uczestników  III Powiatowego Konkursu pt. „Żywoty Świętych – Stanisław Kostka”. Reprezentowali oni 11 szkół  z: Tczewa, Pelplina, Bobowa, Pączewa, Jabłowa, Kulic, Kokoszek i Starogardu Gd.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie , wcale niełatwego testu biograficznego, poświęconego św. Stanisławowi,  składającego się z 35 pytań zamkniętych i 10 otwartych. Oczekiwanie na wyniki osłodził im przygotowany poczęstunek.  Prace komisji przebiegły bardzo sprawnie. Poziom konkursu okazał się niezwykle wysoki. Zwycięzcami okazali się:

1 Eryk Depke Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie
2 Agata Toporowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie
3 Joanna Renka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Starogardzie Gd.

Ranking pobierz

Cieszymy się, że młodzież tak chętnie poznaje tych, z których może czerpać wzorce do naśladowania. Dziękujemy serdecznie opiekunom, za przygotowanie uczniów do konkursu, pomoc i miłą atmosferę. Wdzięczni jesteśmy również Księdzu Proboszczowi,  Radzie Rodziców i Dyrekcji za finansowe i duchowe wsparcie naszej inicjatywy. Dzięki Wam, żaden uczestnik nie opuścił naszej szkoły z pustymi rękami. Życzymy nieustającego zapału i liczymy na równie wysoką frekwencję w przyszłym roku.

FOTORELACJA