Laureat Pomorskiego Turnieju Wiedzy o Prawie – Adam Legawski

Dnia 16.03.2018 roku w Sądzie Okręgowym w Gdańsku odbył się Finał Pomorskiego Turnieju Wiedzy o Prawie. Do etapu wojewódzkiego dostało się zaledwie 6 uczestników. Organizowany przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku  konkurs we współpracy z Sądem Okręgowym w Gdańsku był jednym z elementów III Pomorskiego Tygodnia Edukacji Prawnej. Laureatem tego konkursu został uczeń naszej szkoły Adam Legawski - klasa III C.  Tylko dwaj uczniowie zgodnie z regulaminem konkursu mogli zostać laureatami reszta otrzymała tytuł finalisty. Pierwszym laureatem jest jednak Adam Legawski przygotowywany przez panią Alicję Czarną.  Gratulujemy ogromnego sukcesu i wielkiej wiedzy prawnej Adamowi. Nagrodę główną Adamowi  wręczył  Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku pan Rafał Terlecki oraz Pomorski Wicekurator Oświaty pani Małgorzata Bielang.