«

»

Mar 06

Wyniki międzyszkolnego etapu Pomorskiego Turnieju Wiedzy o prawie

Wyniki międzyszkolnego etapu Pomorskiego Turnieju Wiedzy o prawie - Nasz reprezentant 3 w województwie.

05.03.2018 roku zostały ogłoszone

Eliminacje międzyszkolne odbyły się w piątek 02.03.2018 roku w X LO w Gdańsku i objęły młodzież z całego województwa pomorskiego. Do eliminacji przystąpiło ponad 60 uczniów. Z naszej szkoły startowali uczniowie klasy III gimnazjum - Jakub Kuchta z III A i Adam Legawski z III C. 

Pomorski Kurator Oświaty oraz Prezes Sądu Okręgowego ogłosili listę uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Pomorskiego Turnieju Wiedzy o Prawie. Jest ich zaledwie sześciu. Nasz reprezentant Adam Legawski zajął 3 pozycję w województwie. Opiekunem merytorycznym uczniów jest pani Alicja Czarna. W etapie wojewódzkim Adam może uzyskać tytuł Laureata ( komisja przyznaje ten tytuł tylko dwóm uczestnikom z najwyższą punktacją, czyli co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia) lub Finalisty . Etap wojewódzki odbędzie się w siedzibie Sądu Okręgowego w Gdańsku a uczestnicy będą odpowiadali ustnie na 2 pytania otwarte przed Wojewódzką Komisją Turnieju.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Turnieju, który odbędzie się 16 marca 2018 r. o 10:00.

Więcej na temat wyników pod adresem:

http://www.kuratorium.gda.pl/wyniki-miedzyszkolnego-etapu-pomorskiego-turnieju-wiedzy-o-prawie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>